2017 Audi A4 Filomuzda !

2017 Model Audi A4 Özellikleri

Yeni A4 ledlerinin hassas ışık çıkışı, yüksek enerji verimliliği sağlamasına rağmen aynı zaman da yorgunluğu azaltır, doğal gündüz ışığa çok yakın bir ışık rengi ile isteğe bağlı tam LED farlar bulunuyor.

Tüm yeni A4 2.0 TFSI motoru en son nesil ile donatılmıştır. FSI doğrudan benzin enjeksiyonu ve turboşarj: ileri, güçlü ve verimli bu motor, Audi gücünü ortaya koyar A4 modelinde ilk kez, 2.0 TFSI için yeni geliştirilen motor konsepti mevcut olacak ve önden çekişli ile eşleştirilmiş. Bu performans sınırlamadan verimliliğini maksimize etmek için benzersiz bir valf zamanlama sırasını kullanır ve bu işlemde iki motora sahip inanılmaz bir etki yaratır.

S Tronik

Yeni 7 vitesli S tronic çift kavramalı şanzıman otomatik avantajları ile manuel şanzımanın sportif özelliklerini birleştirir. Vites kolu en az 0,2 saniye içinde meydana gelen, orada ki güç akışında herhangi bir kesinti düşük yakıt tüketimine neden olur ve yüksek verimlilik sağlar.

Quattro

Sektörün önde gelen quattro dört tekerlekten çekiş sistemi, dinamik kullanım ve üstün güvenlik mükemmel bir denge oluşturur. Koşullar değiştiğinde, sistem her türlü hava ve tüm yol koşullarında maksimum çekiş sağlamak amacıyla çeşitli tekerleklere güç aktarır.

2017 Audi A4 aracını filomuzdan temin edebilirsiniz.

               Avanti Rent

Müşteri Hizmetleri : 0850 850 7 840