Önemli Duyuru ! Emniyet’ten sürücülere kritik uyarı

Emniyet Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, protokol kapsamında; araçların otoyollarda giriş yaptığı HGS/OGS noktası ile çıkış yaptığı HGS/OGS noktası arasında kat etmiş olduğu mesafe ve süre bilgilerinden araçların ortalama hızlarının tespit edilerek yasada belirtilen hız limitlerini aşan araçların tescil plakalarına Karayolları Trafik Kanununun ilgili maddesi uyarınca trafik idari para cezası tatbik edilmesi mümkün olacak.

1 TEMMUZ 2017 TARİHİNDEN İTİBAREN UYGULANMAYA BAŞLANACAK

Türkiye genelinde 1 Temmuz 2017 tarihinden itibaren uygulanmaya başlanacak olan bu sistemle; sürücülerin otoyollarda kullandıkları araç sınıflarına tanınan hız limitleri üzerinde araç kullanmaları ve bu nedenle gerçekleşen kazaların sonuçlarının ağırlaşmasını önlemek, egzoz emisyonlarının doğaya verdiği zararı en aza indirmek, aşırı hıza bağlı yüksek yakıt sarfiyatının ithalat üzerindeki yükünü hafifletmek amaçlandığı kaydedildi. Sistem Ankara-İstanbul, İstanbul-Edirne, İzmir-Aydın, Niğde-Şanlıurfa, Adana-Mersin ve Adana-Şanlıurfa otoyollarında eş zamanlı olarak 01 Temmuz 2017 tarihinden itibaren başlayacak.


Kampanyalar ve Duyurular

Bayram Fiyatları Listesi Hakkında Başakşehirde aracınız kapınızda ! Yaz Tatili'ninde en büyük hediye Avanti'den ! Fiat Egea'Yaz sezonunda indirimli Fiyatlarla ! Yaz Fiyatlarını Kış ile sabitledik ! Yeni 508 deneyimini yaşayın ! En Yakın Şubeye Teslim Edin ! Rezervasyon İptal Sizleri Medikule Ofisimize davet ediyoruz ! Deposite Şubemiz Çok Yakında ! Bahçeşehir Şubemiz çok yakında hizmetinizde ! Avanti Sabiha Gökçen Airtport'ta ! Bebek Koltuğu en ucuz Avanti'de ! Uzun Dönem Araç Kiralama Avantajları Başakşehir'de aracınız kapınızda ! Tatil öncesinde uygun araç kiralama tüyoları Sıfır otomobile el değmeden dolu değdi. kurban bayramı yaklaşıyor aylık kiralamalar sizler için %15 indirim fırsatını kaçırmayın. Kayaşehir ofisinden kiraladığınız her araçta %12 indirim Fırsatı Online Rezervasyonda Anında %10 İndirim Avanti Rent A Car Kayaşehir araç kiralama 180 beygirlik yerli yarışçı: Fiat Egea Sedan Bunlardan haberiniz varmıydı. BUNLARI BİLİYORMUYDUNUZ BAŞLIGIMIZDA BUGUN PEUGEOT 301 HAKKINDA KISA BİLGİ İstanbul'daki Sel Felaketinden Sonra Sigorta Karmaşası Yaşanıyor, Peki bunları kim karşılayacak SİZDE BÜYÜK ADADA NELER YAPILICAGINI BİLİN İSTEDİK 2017 Audi A4 Filomuzda ! İstanbul için hayati uyarı: 14.00 'dan sonra yağış yoğun şekilde devam edecek ! Kısa bir Edirne Erikli tatiline ne dersin ? Tatile Nereye Gidebilirim ! Yaz Tatilin'de Yolda Kalma ! Kurban Bayramın'da araçsız kalmayın Online Rezervasyonlarda %10 indirim ! Kayaşehir Araç Kiralama Yılın Otomobili belli oldu Yenilenen Yaris İstanbul'da görücüye çıkıyor Önemli Duyuru ! Emniyet’ten sürücülere kritik uyarı Araç Kiralamada Avantaj Nedir ? Merak Edilenler Müşteri memnuniyetini %100'e çıkarıyoruz. Avantajlı fiyatlar ile kiralayın ! Medikule Ofisimize ziyarete bekliyoruz ! Bayrama Araçsız Kalmayın